یونیک فرم

 

گروه صنعتی یونیک فرم با بیش از 4 دهه تجربه امروز افتخار دارد ارائه کننده برترین های صنعت چوب و ام دی اف باشد.

نگاهی به تاریخچه گروه صنعتی یونیک فرم:

استاد رمضان رضایی از نجاران به نام اصفهان هستند که 40 سال پیش در زمینه چوب فعالیت می کردند در همین راستا عرصه برای جناب آقای شکرالله رضایی (پسر ایشان) باز میشود که وی 24 سال پیش کارخانه یونیک فرم را تاسیس کرده و با وارد کردن mdf از کشور ترکیه و برش ورق های mdf کار خود را ادامه میدهند و به دنبال آن حدود 18 سال پیش خط تولید روکش های mdf را از کشور ترکیه، کارخانه ترانلر وارد کرده و امروزه با وارد کردن مواد خام از کارخانه گنتاژترکیه به تولید محصولاتی با کیفیت جهانی و قابل رقابت می پردازند.

معرفی شرکت گنتاش ترکیه (تامین کننده مواد اولیه):

گروه شرکت های ( گنتاش ) در سال 1972 تاسیس شد ه است و دارای گواهینامه ISO-9001- 2002 که یکی از شاخص های مهم کیفیت و استاندارد بین المللی است می باشد.

این شرکت در ناحیه ای به وسعت بالغ بر دویست هزار مترمربع است که شامل دو کارخانه ی متفاوت می باشد که دو محصول متفاوت را تولید می کنند . ظرفیت کامل کارخانه که تولید محصولاتش را از سال 1979 آغاز کرده بیست هزار مترمربع است که محصولاتی از قبیل رویه ی میز ، نیمکت های مدرسه ، پروفیل های ساختمانی و صندلی را در سالن سرپوشیده تولید می کند.

گنتاش تولیدی معادل دویست هزار واحد /قطعه در سال داشته که باعث می شود نام این شرکت در بیش از 40 کشور دنیا در 5 قاره جهان نامی شناخته شده در این صنعت باشد.

کارخانه لمینت گنتاش ، تولید صفحات لمینت را از سال 1997 همراه با راه اندازی نخستین HPL فشرده آغاز کرد .

پس از راه اندازی خط تولید CPL فشرده در سال 1998 تبدیل به اولین کارخانه ای در ترکیه شد که همزمان در یک واحد تولیدی صفحات لمینت و رول های لمینت تولید می کند.

با توجه به سرمایه گذاری هایی که در سال 2008 در این شرکت انجام شد ( گنتاش لمینت ) قادر به تولید 2 برابر ظرفیت پیشین خود شد و همین امر موجب شد که در صنعت تولید لمینت در جهان پیشرو باشد.

و به واسطه ظرفیت این کارخانه که بالغ بر 18,000,000 مترمربع است و 25،000 مترمربع از این فضا ، اختصاص به تولیداتی دارد که در فضای سرپوشیده انجام می شود ، قادر به صادرات به 5 قاره جهان می باشد.

شرکت یونیک فرم، تولید کننده انواع صفحات اچ پی ال


شرکت یونیک فرم با بیش از 4 دهه تجربه امروز افتخار دارد ارائه کننده از برترین های صنعت ام دی اف و روکشهای HPL در ایران باشد.
ما همواره تلاش نمودیم با بکارگیری بهترین تجهیزات روز جهان و کادری مجرب در جهت رضایت مشتریان خود گام برداریم.